bzjsbfhjkdjksz

Väitlusselts kutsub liituma valimiste projekti koolitajatega.

Väitlusselts koostöös Poliitikauuringute keskuse Praxisega ning Eesti Noorteühenduste Liiduga viimas läbi kodanikuhariduse projekti “Kohalikud teemad kohalike valimiste keskmesse”. Projekti eesmärk on juhtida tähelepanu KOV rolli eripärale ja olulisusele.

Projekti raames on Väitlusseltsis võimalik tuleval hooajal koolitada enam kui 1000 noort üle Eesti. Selleks et korraldada kõik plaanitud 100 koolitust kutsume sind liituma meie koolitajate meeskonnaga.

Koolitajate töö on tasustatud.

Tähtaeg: 7. juuli

Loe lisa!  

esdf


Väitlusselts otsib tasustatud eesti- ja venekeelseid rühmajuhte ning kaasrühmajuhte noorte koolitusprogrammi Argument.

Argument on põhi- ja keskkooli noortele suunatud koolitusprogramm, mis õpetab argumenteerimise-, kriitilise mõtlemise ning selge eneseväljenduse oskuseid.  

Kui usud, et rohkem noori võiks teada, mis on argument ja osata seda praktiliselt oma elus kasutada, siis liitu Argument 2021 tiimiga!

Tähtaeg: 7. juuli

Loe lisa!

Foto: Gert Lutter

jDLKS


Tule Keskkoolide Eesti meistrivõistluste korraldustiimi vabatahtlikuks!


Keskkooli meistrikate korraldamisega tegelemine on hakkajale noorele paras väljakutse ning suurepärane kogemus tulevikuks.
Etapid toimuvad kolmel nädalavahetusel õppeaasta jooksul. Pakume ägedat kogemust üle 200 osalejaga suurürituse korraldamisel, uusi tutvusi ja praktika- või töövarjupäevi väga erinevates valdkondades töötavate Eesti Vätilusseltsi vilistlaste juures.

Loe lisa!