Vabamu ja Eesti Väitlusselts koostöös SpeakSmartiga korraldab sel suvel 15 põnevat arutelu demokraatia teemadel ja ootab Sind liituma!

Vabamu viib suvel erinevates Eesti linnades läbi demokraatia teemalist rändnäitust „30 aastat iseseisvat riiki“. Näitusega koos toimuvad arutelud kohaliku kogukonna jaoks olulistel teemadel. 

EVS ja SpeakSmart otsivad arukaid ja tegusaid väitlejaid neid arutelusid modereerima.
Moderaatori töö on tasustatud.

Tähtaeg: 10. mai

Loe lisa!

bzjsbfhjk
Väitlusselts koostöös Delfiga ja Aktiivsete Kodanike Fondiga otsib tasustatud faktikontrolöre!


Faktikontroll on 2017. aastal Eesti Väitlusseltsi ja Delfi poolt algatatud projekt, mille eesmärk on ühiskondliku debati ja argumenteeritud mõtteviisi arendamine. Tänaseks on kirjutatud ca 100 faktikontrolli ning nüüd otsime oma meeskonda uusi kontrolöre.

Tähtaeg: 10. mai

Loe lisa!djksz

Väitlusselts kutsub liituma valimiste projekti koolitajatega.

Väitlusselts koostöös Poliitikauuringute keskuse Praxisega ning Eesti Noorteühenduste Liiduga viimas läbi kodanikuhariduse projekti “Kohalikud teemad kohalike valimiste keskmesse”. Projekti eesmärk on juhtida tähelepanu KOV rolli eripärale ja olulisusele.

Projekti raames on Väitlusseltsis võimalik tuleval hooajal koolitada enam kui 1000 noort üle Eesti. Selleks et korraldada kõik plaanitud 100 koolitust kutsume sind liituma meie koolitajate meeskonnaga.

Koolitajate töö on tasustatud.

Tähtaeg: 22. juuni

Loe lisa!  

esdf


Väitlusselts otsib tasustatud eesti- ja venekeelseid rühmajuhte ning kaasrühmajuhte noorte koolitusprogrammi Argument.

Argument on põhi- ja keskkooli noortele suunatud koolitusprogramm, mis õpetab argumenteerimise-, kriitilise mõtlemise ning selge eneseväljenduse oskuseid.  

Kui usud, et rohkem noori võiks teada, mis on argument ja osata seda praktiliselt oma elus kasutada, siis liitu Argument 2021 tiimiga!

Tähtaeg: 22. juuni

Loe lisa!

Foto: Gert Lutter

jDLKS


Tule Keskkoolide Eesti meistrivõistluste korraldustiimi vabatahtlikuks!


Keskkooli meistrikate korraldamisega tegelemine on hakkajale noorele paras väljakutse ning suurepärane kogemus tulevikuks.
Etapid toimuvad kolmel nädalavahetusel õppeaasta jooksul. Pakume ägedat kogemust üle 200 osalejaga suurürituse korraldamisel, uusi tutvusi ja praktika- või töövarjupäevi väga erinevates valdkondades töötavate Eesti Vätilusseltsi vilistlaste juures.

Loe lisa!