Püsiannetus

Eesti Väitlusselts soovib, et väitlust oleks Eestis võimalikult palju ning vastavalt algavad 2018. aastast projektid, milleks kogume lahkete annetajate toetust. Allpool on toodud pangalingi ja krediitkaardiga (sh krediitkaardi püsimaksega) annetamise võimalused, ent väga tänulikud oleksime internetipangas sõlmitud püsiva maksekorralduse üle. Püsikorralduse kasutamise otstarbe otsustab EVSi nõukogu ning annab üldkoosolekul vastavalt aru.

Saaja: Eesti Väitlusselts
Selgitus: püsiannetus

EE782200221010707156 Swedbank
EE901010220002381018 SEB

Annetus pangalingi või krediitkaardiga (sh krediitkaardi püsimakse)

Eesti Väitlusselts kogub annetusi:

1. Uute väitlusklubide algatamiseks Lõuna-Eestis. Soovime, et väitlusega tegelemisest saadavad kasud saaks osaks ka neile noortele, kes elavad väljaspool suuremaid linnu.
Annetan Lõuna-Eesti väitlusele15 €
Annetan Lõuna-Eesti väitlusele25 €
Annetan Lõuna-Eesti väitlusele50 €

2. Parimatele koolinoortest väitlejatele Bratislava Schools Debating Championships'il osalemise võimaldamiseks. Soovime, et enda väitlusoskuse arendamisega suurt vaeva näinud noored saaks võimaluse end ka rahvusvaheliselt proovile panna. Bratislava turniir on üks Euroopa suurimaid.
Annetan õpilastele välisvõistluseks15 €
Annetan õpilastele välisvõistluseks25 €
Annetan õpilastele välisvõistluseks50 €

3. Briti parlamentaarse väitluse kohtunike toetamine välisturniiridel käimiseks. Soovime, et Eesti ülikooliväitluse võistkondadel ei jääks osalemata kaasa sõitva kohtuniku puudumise tõttu.
Annetan BP-kohtunike toetamiseks15 €
Annetan BP-kohtunike toetamiseks25 €
Annetan BP-kohtunike toetamiseks50 €

4. Ilma sihtotstarbeta - kui annetaja ei soovi ise valikut teha, võib ta jätta enda annetuse sihtotstarbe EVSi nõukogu määrata. Nõukogu võib suunata raha nii ühele eelpool toodud kolmest eesmärgist või ka mujale.
Annetan EVSi üldiseks hüvanguks15 €
Annetan EVSi üldiseks hüvanguks25 €
Annetan EVSi üldiseks hüvanguks50 €

Väitlusselts kuulub Vabariigi Valitsuse tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja, vaata maksusoodustusi www.ngo.ee/annetajale.

Soovid toetada väitlusseltsi tegevust mitterahaliselt?

Otsime alati oma meeskonda professionaalseid vabatahtlikke ja nõustajaid. Kui oled valmis meiega jagama oma aega või oskusteadmist, palun võta ühendust juhtkonnaga, et leida Sulle sobivaim lahendus.

Kui Sul on muid ressursse (tasuta ruumid, tooted või teenused), mida soovid annetusena või kahepoolse koostööna meile pakkuda, palun võta ühendust juhtkonnaga ja lepime kokku sobivaima lahenduse.

Väitlusseltsi järgib Eesti ühenduste eetikakoodeksit. Meie majandusaasta aruanded leiad siit.

Kui teil on täiendavaid küsimusi toetusvõimaluste kohta, pöörduge kindlasti väitlusseltsi juhatuse poole.