Aeg: 13.-14. juuni
Koht: Selgumisel
Formaat: KK-väitlusformaat
Registreerumise lõpp: 06.04.2020
Maksimaalne osalejate arv: 250
Osavõtumaks: 15 eurot; saaja: Eesti Väitlusselts, konto: EE782200221010707156
Korraldaja: Elisabeth Niido, elisabeth@argument.ee
EDASI LÜKATUD 13.-14. juunile!


Kevad tuleb alati ühtemoodi: puud lähevad lehte, päike tuleb välja ning koos lumikellukestega tärkavad ka uued väitlusmeistrid!

III etapp on kõigist eelnevatest aga sootuks erinev, sest tegemist on IMPROETAPIGA! See tähendab, et eelvoorudeks eraldi teemat ette valmistama ei pea, finaalide teema avaldatakse aga peatselt! Osalema on oodatud nii kaks etappi läbinud võistkonnad, kui ka need, kes alles oma väitlusteed alustavad.

Suurejooneline III etapp ja finaalid leiavad aset juba 11.-12. aprillis. Jälgi üritust, sest peatselt avaldame ajakava, toimumiskoha ja muud tähtsat

---

Весна всегда приходит одинаково: на деревьях появляются листья, солнце светит все чаще и вместе с подснежниками просыпаются новые турниры.

Третий этап школьного чемпионата имеет важную отличительную черту - это импротурнир. Это значит, что не нужно подготавливаться к конкретной теме до этапа - темы для пяти отборочных раундов будут объявляться только перед самим раундом. Тема для финала будет скоро опубликована.

Грандиозный третий этап и финалы пройдут 11-12 апреля. Следи за мероприятием. В скором времени здесь появятся расписание, место проведения и другая важная информация.
Selgumisel