Aeg: 23.-24. november 2019
Koht: Pärnu Ülejõe Põhikool (Tallinna mnt 40a, Pärnu)
Formaat: KK-väitlusformaat
Registreerumise lõpp: 18.11.2019
Osavõtumaks: 15 eurot väitleja kohta, saaja: Eesti Väitlusselts, konto: EE782200221010707156
Korraldaja: Elisabeth Niido, elisabeth@argument.ee
Информация на русском языке ниже!

Aastad mööduvad, tuuled pöörduvad - väitlus alati jääb!
Selgi aastal leiab aset kesk- ja põhikooliväitlejate kolmeetapiline tuleproov, mis saab alguse juba 23-24. novembril.

Osalema on oodatud nii edasijõudnud, kui ka need, kel varasem väitluskogemus puudub. Omalt poolt garanteerime hea tuju, põneva nädalavahetuse ja lõputult uusi teadmisi!

Märgi kindlasti ka Facebook'i üritusele “going”, et jooksva infoga esimesena kursis olla. 

I etapi teema on:

Naistele peaks kehtima madalam tulumaksumäär

Teemamapi leiad siit.

Ilusat sügist ja kohtumiseni etapil!

---

Годы идут, ветра меняются, но дебаты остаются!
В этом году нас ждет очередной чемпионат Эстонии для учеников средней школы и гимназии, состоящий из трех этапов, первый из которых пройдет уже в 23-24 ноября в Pärnu Ülejõe Põhikool.

Как уже опытные дебатеры, так и новички, которые хотят набраться опыта, могут принять участие.

Со своей стороны мы обещаем вам хорошее настроение, захватывающие выходные, увлекательный турнир и новые знания!

Обязательно отметьте «Иду» в нашем мероприятии на Facebook, чтобы быть в курсе событий и новостей турнира. В ближайшее время разместим расписание, место проведения турнира и описание к теме

Тема первого этапа:

ЭПСЧ для женщин должна действовать пониженная ставка подоходного налога

Пояснения к теме найдешь здесь.

Для иностранных команд действует квота на количество мест.
За этой информацией просим обратиться к Виктории Муске viktoria@argument.ee

Хорошей осени и увидимся на дебатах!

По-русски см ниже!

Laupäev 23.11.2019

10.15 - 11.00 Registreerimine
11.30 - 12.00 Avamine
12.00 - 13.30 I voor
13.30 - 14.30 Lõunasöök
14.30 - 16.15 II voor
16.30 - 18.15 III voor
18.30 - 19.30 Improteema ettevalmistus ja õhtusöök
19.30 - 21.00 IV voor ehk improvoor
21.20 - 23.00 Õhtuprogramm

Pühapäev 24.11.2019

8.00 - 9.00   Hommikusöök
9.00 - 11.00  V voor
11.00 - 12.30 Veerandfinaalid
12.30 - 13.30 Poolfinaalide ettevalmistus ja lõuna
13.30 - 15.00 Poolfinaalid
15.00 - 16.00 Finaal
16.00 - 17.00 Lõpetamine

RUS

Суббота 23.11.2019

10.15 - 11.00 Регистрация
11.30 - 12.00 Открытие
12.00 - 13.30 I раунд
13.30 - 14.30 Обед
14.30 - 16.15 II раунд
16.30 - 18.15 III раунд
18.30 - 19.30 Подготовка к импротеме и ужин
19.30 - 21.00 IV раунд или импрораунд
21.20 - 23.00 Вечерняя программа

Воскресенье 24.11.2019

8.00 - 9.00  Завтрак
9.00 - 11.00 V раунд
11.00 - 12.30 Четвертьфинал 
12.30 - 13.30 Подготовка к полуфиналу и обед
13.30 - 15.00 Полуфинал
15.00 - 16.00 Финал
16.00 - 17.00 Награждение 
Eesnimi Perekonnanimi Institutsioon Võistkond