16.-17. juuli
Selgumisel
13. - 18. juuli 
Noarootsi Gümnaasium, Pürksi
12.-13. juuni
Hübriidüritus online ja Tallinna Prantsuse Lütseumis
8. mai 2021
Veebikeskkond Zoom
28. aprill kell 17.00
Zoom veebikeskkond
18. märts 2021
Veebikeskkond Zoom
18. märts kell 17.30
Zoom-keskkond
19. veebruar 2021
Energia avastuskeskus ja online
12.-14. veebruar
E-keskkond Zoom
19. detsember 2020, kell 18.00 
Veebikeskkond Zoom
11.-13. detsember
E-keskkond Zoom
november 2020 - aprill 2021
Erinevad toimumiskohad üle Eesti ning e-kanal Zoom
15. november 2020
E-kanal Zoom
30. oktoober - 1. november ja 14.-15. november
12 kooli üle Eesti
24. oktoober 2020
TalTech (vajadusel toimub Zoomi keskkonnas)
22.10.2020  18:00
Oнлайн
20. oktoober kell 18.15
Zoom-keskkond
19. oktoober 2020
SpeakSmarti koolitusruum "Sõna", Telliskivi 60a/3, Tallinn
10. oktoober 2020
SpeakSmarti koolitusruum "Sõna", Telliskivi 60a/3, Tallinn
18.-23. august
Noarootsi Gümnaasium Pürksis
29. juuli kell 19.00
Zoom-keskkond
10. juuni kell 20.00
Online-keskkond
27. mai kell 19.00
Zoomi-keskkond
29. aprill 2020
Veebikeskkond Zoom
13.-19. aprill 2020
Veebiturniir
EDASI LÜKATUD!
Hugo Treffneri Gümnaasium
7.-8. märts
TalTech
29. veebruar
SpeakSmarti koolitusruum "Sõna"
24.-26. jaanuar
Tallinna Inglise Kolledž
30. november - 01. detsember 2019
Tallinna Tehnikaülikool
23.-24. november 2019
Pärnu Ülejõe Põhikool (Tallinna mnt 40a, Pärnu)
09. november 2019
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, Munga 12
2.-3. november 2019
Tallinna Inglise Kolledž (Estonia pst 10)
11.-13. oktoober & 1.-3. november
Tallinna Inglise Kolledž (Estonia pst 10)
4. september kell 19.00
Wabadus (Vabaduse väljak 10, Tallinn)
24.-25. august
Laane pansion, Laane tee 7, Käsmu
17.-18. august
Tallinn-Pakri
20. juuli kl 18.00
Maarjamäe lossipark, Tallinn
16.-21. juuli 2019
Noarootsi Kool & Maarjamäe lossipark
13.-14. juuli 2019
TalTech (Ehitajate tee 5, Tallinn)
8. juuni 2019
SpeakSmart (Telliskivi 60a/3, Tallinn)
8. juuni 2019
SpeakSmart (Telliskivi 60a, A3 hoone 4. korrus)
13.-14. aprill 2019
Tallinna Tehnikaülikool
6.-7. aprill 2019
Tallinna Tehnikaülikool
30.-31. märts
Miina Härma Gümnaasium (Tõnissoni 3, Tartu)
9.-10. märts 2019
TalTech (Ehitajate tee 5, Tallinn)
9. märts 2019
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium (Lõuna 20, Pärnu)
9.-10. veebruar 2019
Paikuse Põhikool (Paide mnt 19, Paikuse, Pärnumaa)
25.-27. jaanuar 2019
Tallinna Inglise Kolledž
15. detsember 2018
SpeakSmart (Telliskivi 60a, A3 hoone 4. korrus, sissepääs hoovi poolt)
1.-2. detsember 2018
Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut (J. Liivi 2, Tartu)
24.-25. november 2018
Paide Riigigümnaasium (Tallinna 46)
4.-11. november
Tallinn, Narva, Kuressaare
27. oktoober 2018
Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5)
12.-14. oktoober & 2.-4. november
Kadrioru Saksa Gümnaasium (Gonsiori 38, Tallinn)
14.-15. juuli 2018
26. juuni - 1. juuli 2018
Noarootsi Kool, Pürksi
7.-8. aprill 2018
Tallinn University of Technology
30. märts - 1. aprill 2018
Türi Ühisgümnaasium
24.-25. märts 2018
Tartu, Juhan Liivi 2
10.03.2018
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
10.-11. veebruar 2018
Lähte Ühisgümnaasium, Tartumaa
26.-28. jaanuar 2018
Tallinna Inglise Kolledž
2.-3. detsember 2017
Kiili Gümnaasium
25.-26. november 2017
Tallinna Tehnikaülikool
3.-5. & 18. november 2017
28. oktoober 2017
Tartu Ülikool
15. oktoober
Okupatsioonide Muuseum (Toompea 8, Tallinn)