Eesti Väitlusselts on isikuandmete vastutav töötleja, Eesti Väitlusselts edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Püsiannetus

Eesti Väitlusselts soovib, et väitlust oleks Eestis võimalikult palju. Näeme, et argumenteerimine, kriitiline mõtlemine ja eneseväljendusoskus on tänapäeva ühiskonnas hädavajalikud. Selle tarbeks, et igal inimesel meie ühiskonnas oleks võimalik neid oskuseid omandada, kogume ka toetusi. Allpool on toodud pangalingi ja krediitkaardiga (sh krediitkaardi püsimaksega) annetamise võimalused, ent väga tänulikud oleksime internetipangas sõlmitud püsiva maksekorralduse üle. 

Saaja: Eesti Väitlusselts
Selgitus: püsiannetus

EE782200221010707156 Swedbank
EE901010220002381018 SEB

Ühekordne annetus pangalingi või krediitkaardiga (sh krediitkaardi püsimakse)

Eesti Väitlusselts kogub annetusi, et toetada uute väitlusvõimaluste loomist erinevates Eesti piirkondades ning oma püstitatud eesmärkide paremaks ellurakendamiseks igapäevatöös.

Annetan Väitlusseltsile
10 €
Annetan Väitlusseltsile
25 €
Annetan Väitlusseltsile
50 €


Eesti Väitlusseltsi tegevust on võimalik toetada ka Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki loodud annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata". Keskkonnas koguvad heategijate annetusi Eesti elu paremaks muutvad organisatsioonid, esindatud on viis valdkonda: lapsed, tervis, haridus, loomad ja tugev ühiskond.

Annetuskeskkonna kaudu annetamine on väga lihtne – kui olete välja valinud endale südamelähedase projekti, saate seda toetada ühekordse annetusega, püsiannetusega või luua oma annetusalgatuse.Väitlusselts kuulub Vabariigi Valitsuse tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja, vaata maksusoodustusi www.ngo.ee/annetajale.


Soovid toetada väitlusseltsi tegevust mitterahaliselt?

Otsime alati oma meeskonda professionaalseid vabatahtlikke ja nõustajaid. Kui oled valmis meiega jagama oma aega või oskusteadmist, kirjuta aadressil kristin@argument.ee, et leida Sulle sobivaim lahendus.

Kui Sul on muid ressursse (tasuta ruumid, tooted või teenused), mida soovid annetusena või kahepoolse koostööna meile pakkuda, kirjuta samuti aadressil kristin@argument.ee ja lepime kokku sobivaima lahenduse.

Väitlusseltsi järgib Eesti ühenduste eetikakoodeksit. Meie majandusaasta aruanded leiad siit.

Kui teil on täiendavaid küsimusi toetusvõimaluste kohta, andke sellest märku aadressil kristin@argument.ee.