Püsiannetus

Eesti Väitlusselts soovib, et väitlust oleks Eestis võimalikult palju. Näeme, et argumenteerimine, kriitiline mõtlemine ja eneseväljendusoskus on tänapäeva ühiskonnas hädavajalikud. Selle tarbeks, et igal inimesel meie ühiskonnas oleks võimalik neid oskuseid omandada, kogume ka toetusi. Allpool on toodud pangalingi ja krediitkaardiga (sh krediitkaardi püsimaksega) annetamise võimalused, ent väga tänulikud oleksime internetipangas sõlmitud püsiva maksekorralduse üle. 

Saaja: Eesti Väitlusselts
Selgitus: püsiannetus

EE782200221010707156 Swedbank
EE901010220002381018 SEB

Ühekordne annetus pangalingi või krediitkaardiga (sh krediitkaardi püsimakse)

Eesti Väitlusselts kogub annetusi:

1. Uute väitlusklubide algatamiseks ja toetamiseks. Soovime, et väitlusega tegelemisest saadavad kasud saaks osaks ka neile noortele, kes elavad väljaspool suuremaid linnu.
Annetan uute väitlusklubide algatamiseks10 €
Annetan uute väitlusklubide algatamiseks25 €
Annetan uute väitlusklubide algatamiseks50 €

2. Koolinoorte ning tudengite välisvõistlustele sõitmise toetamiseks. Eesti noored käivad igal aastal nii väiksematel rahvusvahelistel välisvõistlustel kui ka suurtel tiitlivõistlustel. Väitlusselts aitab kaasa sellele, et noorte osalemine ei jääks rahaliste ressursside tõttu piiratuks.
Annetan noorte välisvõistluseks10 €
Annetan noorte välisvõistluseks25 €
Annetan noorte välisvõistluseks50 €

3. Briti parlamentaarse väitluse kohtunike toetamine välisturniiridel käimiseks. Soovime, et Eesti ülikooliväitluse võistkondadel ei jääks osalemata kaasa sõitva kohtuniku puudumise tõttu.
Annetan BP-kohtunike toetamiseks15 €
Annetan BP-kohtunike toetamiseks25 €
Annetan BP-kohtunike toetamiseks50 €

4. Vahel aitab kõige suurema mõju tagada uus videokaamera, arenduspäev või lisandus palgafondi. Sissetuleku allikate mitmekesistamine aitab luua stabiilse töö seniste ning uute eesmärkide suunas!
Annetan EVSi üldiseks hüvanguks15 €
Annetan EVSi üldiseks hüvanguks25 €
Annetan EVSi üldiseks hüvanguks50 €

Väitlusselts kuulub Vabariigi Valitsuse tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja, vaata maksusoodustusi www.ngo.ee/annetajale.

Soovid toetada väitlusseltsi tegevust mitterahaliselt?

Otsime alati oma meeskonda professionaalseid vabatahtlikke ja nõustajaid. Kui oled valmis meiega jagama oma aega või oskusteadmist, kirjuta aadressil kristin@argument.ee, et leida Sulle sobivaim lahendus.

Kui Sul on muid ressursse (tasuta ruumid, tooted või teenused), mida soovid annetusena või kahepoolse koostööna meile pakkuda, kirjuta samuti aadressil kristin@argument.ee ja lepime kokku sobivaima lahenduse.

Väitlusseltsi järgib Eesti ühenduste eetikakoodeksit. Meie majandusaasta aruanded leiad siit.

Kui teil on täiendavaid küsimusi toetusvõimaluste kohta, andke sellest märku aadressil kristin@argument.ee.