Suur tänu kõigile osalejatele meeldejääva juubelipeo eest! Me kohtume juba uutel sündmustel, sealhulgas Eesti Väitlusseltsi vilistlasõhtul teemaga "Kuidas algas Eesti Väitlusselts?" 4. septembril kell 19.00 Tallinnas kohvikus Wabadus. Teiste seas osalevad Katrin Aava, Liis Remmel, Anne Mädo.

EVS 25 peo info (pandud üles enne pidu):


Väitluse pärast tulime, seltsi pärast jäime. Veerand sajandit pärast Eesti Väitlusseltsi loomist on aeg küps üheks suureks väitlusega tegelenud inimeste suguvõsa kokkutulekuks. Ootame võrdselt nii tänaseid aktiivseid liikmeid kui ka neid, keda juba väga kaua näinud pole.

EVSi muuseum: saada oma mälestused!

Maarjamäe lossipargis toimuvat pidulikku sündmust valmistame ette teadmises, et väitlusinimeste jaoks on kõige tähtsam võimalus teineteisega taas kohtuda ning suhelda. Seetõttu pakume pikema programmi asemel võimalust emotsioonideküllaseks ringkäiguks Eesti Väitlusseltsi muuseumis, mille juubelipeol näitusena üles paneme. Muuseumi on oodatud iga väitlusega tegelenud inimese fotod, esemed, lood või ka esemed/fotod koos lugudega. Palume igaühel mõelda, kas oleks midagi sellisesse muuseumi anda ning kirjutada sellest EVSi tegevjuhile: herman@argument.ee

Lõbusa EVSi ajaloo teemalise mängušõu viib läbi Siim Ruul!

Kohapeal pakutakse õhtusööki ning suupisteid, samuti tervitusjooki. Töötab baar, mille jaoks tasub võtta kaasa sularaha.

Piletid:
  • Toetajapilet 20+ eurot (summa omal valikul)
  • Tavapilet 20 eurot
  • Sooduspilet õppurile 10 eurot
  • Suveakadeemia osalejatele tasuta
Saaja: Eesti Väitlusselts
Konto: EE782200221010707156
Selgitus: EVS 25

Registreerida saab lehe allosas. Aktsepteerime piiratud määral ka hiliseid registreerimisi! Kuni allpool nähtavat vormi täita saab, on registreerimine veel avatud.

Facebooki-sündmus (märgi tulijaks!): https://www.facebook.com/events/290586831893306/

Peakorraldaja:
Elisabeth Niido
Eesti Väitlusseltsi peasekretär
elisabeth@argument.ee
57802545

Väike tiisergalerii :)