Loading Events

Väitlusõpetajate võrgustik: kohtunikutöö koolitus

2 detsember 00:00 - 2 detsember 00:00
Tartu, Eesti


Hea väitlusõpetaja!

Eelmisel kevadel toimus väitlusõpetajate võrgustiku esimene kohtumine, millega pandi algus uuele põnevale tegevussuunale. Uue õppeaasta võrgustikutegevustele annab avalöögi koolitus kohtunikutöö teemal. Kuidas kõik õpilaste mõtted kirja saada? Mille põhjal langetada otsus, kes võitis ja kes kaotas? Kuidas anda sisukat ja abistavat tagasisidet? Nendele küsimustele ja paljudele teistelegi saab koolituse jooksul kindlasti vastuse. Lisaks teoreetilisele ülevaatele avaneb koolituspäeva raames võimalus üht väitlust ka koos kogenud väitluskohtunikuga hinnata.

Peale koolituse tutvustame ürituse raames uusi materjale, mis õpetajat tema igapäevatöös toetada võiksid, ning jagame häid nõuandeid teistelt õpetajatelt. Samuti pakub üritus võimaluse suhelda nii teiste väitlusõpetajate kui ka erinevate EVSi liikmetega. 

Koolitust viib läbi Martin Küüsmaa. Martin sai mullu Eesti Väitlusseltsi parima kohtuniku auhinna ning on väitluskohtunikuna tegev olnud juba aastaid. Lisaks on Martin väitlusõpetaja Tallinna Prantsuse Lütseumis. 

Üritus on väitlusõpetajatele tasuta. Osalsussoovist anna märku markus@argument.ee. 

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.