Loading Events

Väitluskoolitus algajatele väitlejatele:TALLINN

28 september 00:00 - 28 september 00:00
Tallinn, Eesti

Koolitus kestab 12.00-16.00

Tallinna koolitajad on Siim Vahtrus (556 83 880) ja Marina Ninaste (52 83 227)

Kui oled midagi kuulnud väitlusest ning tahaksid sellest rohkem teada või oled isegi veidi väidelnud, kuid oskused vajaksid lihvimist, siis see koolitus on just sinu jaoks. Koolitus on mõeldud õpilastele ning õpetajatele, kes soovivad oma koolis väitlusega tegeleda. Tutvustame teile avaliku esinemise ja argumenteerimise põhitõdesid ning Karl Popperi väitlusformaati, mida kasutatakse kesk- ja põhikoolide väitlusturniiridel. Samuti viime läbi erinevaid praktilisi harjutusi ja prooviväitlusi, et saaksite oma uusi teadmisi kohe kasutada.

Pärast koolituse lõppu saavad osalenud koolid endale soovi korral tugiisikuks mõne kogenud väitleja, kes aitab neid kõigis väitlusega seotud küsimustes. Koolituse jätkuks on meie algajate väitlejate turniirid START, mis toimuvad 18. oktoobril Tartus ja 19. oktoobril Tallinnas. Koolitus on kõigile huvilistele tasuta.Registreerumine on juba avatud, seega hakake ennast kirja panema! Lisainfo: Kerttu Mäger (56 98 22 08) ja Birgit Rootsi (52 02 049)

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.