Loading Events

Turniiridirektorite/tabimise/paaritamise koolitus

29 veebruar 00:00 - 29 veebruar 00:00

Harukordsel päeval toimub harukordne sündmus!

Väitlusselts korraldab huvilistele tabimise koolituse. Koolituspäeval räägime tabmasteri rollist üldiselt ning õpime paarituse tegemist nii keskkooli- kui ülikooliturniiridel. Koolitust viivad läbi kümneid turniire tabinud Martin Küüsmaa ja Kristin Parts.

Koolitusel on oodatud osalema kõik teemast huvitatud inimesed, kes tunnevad nii KK- kui BP-formaati ja on osalenud vähemalt ühel turniiril mõlemas formaadis. Vanus, omandatav haridus või aktiivne väitlusega tegelemine pole olulised! Koolituse eesmärk on laiendada nende inimeste ringi, kes on võimelised turniiridel paarituse eest hoolitsema.

Osalejatel on kohustuslik kaasa võtta Windowsi operatsioonisüsteemiga arvuti, millesse on paigaldatud MS Office täisversioon (vähemalt Word, Excel ja Powerpoint) ning millele on võimalik installeerida uusi programme (st. administraatori ligipääs). See ei pea olema osaleja enda arvuti, aga selline konfiguratsioon on vajalik osade tabiprogrammide jooksutamiseks.

Koolitusel räägime ARGOst (KK), Tournamanist (BP) ja Tabbycatist (KK & BP). Ära muretse, kui sulle täna need nimed midagi ei ütle – selle jaoks see koolitus ongi.

Koolitus toimub Speaksmarti koolitusruumis Tallinnas ja on tasuta.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.