Loading Events

Suvekool 2007 arutleva hariduse koolitus õpetajatele

6 juuli 00:00 - 6 juuli 00:00
Läänemaa, Eesti

NB! Bussid Roostale väljuvad kell 9.30 Tallinnast Estonia teatri vastast parklast kell 9.40 Tallinna bussijaamast ja kell 10.20 Märjamaa bussijaamast. Märjamaa peatus on eeskätt mõeldud Pärnu (peate tulema 8.45 Karksi-Nuia bussi peale) ja Rapla väitlejatele. Olge palun õigel ajal kohal, sest kuna me ei tea täpselt, kes kust tuleb, siis väga kaua üle aja bussid ei oota. Bussimuredega saate helistada Kerttule telefonil 56 98 22 08. Tagasi jõuavad bussid reedel kell umbes kella 16.00ks.

Eesti Väitlusselts kutsub õpetajaid osalema „ARUTLEVA HARIDUSE“ koolitusele.

Koolituse sisuks on arutleva metoodika kasutamine klassitunnis. Koolituse mahuks on 35 akadeemilist tundi 5 koolituspäeva jooksul, kuhu sisse on arvestatud ka iseseisev töö.

Arutlev haridus on õpiprotsess, mille käigus rakendatakse koolitunnis õppemeetoditena kõne, kommunikatsiooni, arutluse ja väitluse põhimõtteid (avalike kõnede, diskussioonide, väitlemise, rollimängude ja simulatsioonide praktiseerimise kaudu), et anda võimalus igal õpilasel rakendada kogu oma potentsiaal õppeprotsessis, mille tulemusel kujuneks õpilasel arusaam oma teadmiste kasutamisest.
Nimetatud õppemeetodid arendavad õpilaste kriitilise mõtlemise, otsuste tegemise ja suhtlemise oskust ning pakuvad võimalust aktiivseks osalemiseks õpiprotsessis.
Koolituse läbinud õpetajad saavad teoreetilise materjali ja meetodite praktiseerimise kaudu õppida, kuidas samu meetodeid kasutada oma klassitundides.

Koolitus toimub 2.-6. juulil Roosta puhkekeskuses samaegselt Eesti Väitlusseltsi suvekooliga.

Koolituse maksumus on osaleja kohta 3000.- .

Hinnas sisaldub:
* 5 koolituspäeva;
* majutus mugavustega puhkemajas;
* toitlustamine kolm korda päevas;
* õppematerjalid;
* tunnistus koolituse läbimise kohta;
* buss Tallinnast Roostale (mujalt tulijatel transport oma raha eest).

Koolitusele registreerumine toimub siinsamas lehel, registreerumise lingi kaudu.

Lisainfo:
Katrin Viru 529 8529
viru@debate.ee

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.