Loading Events

START turniirid algajatele koolinoortele

4 november 00:00 - 11 november 00:00

Kesk- ja põhikooliväitluse hooaja avavõistlus neile, kes pole varem osalenud Eesti kesk- ja põhikoolide meistrivõistlustel või eelenvatel START-turniiridel. Võistlused toimuvad Tallinnas, Narvas ja Kuressaares. Täpsed kuupäevad ja rohkem infot lisandub koos väitlusteema väljakuulutamisega reedel, 5. oktoobril kell 15.00.

Praeguseks on teada, et Tallinna START toimub 4. novembril Kadrioru Saksa Gümnaasiumis (eesti ja vene keeles), Kuressaare START (eesti keeles) 10. novembril Kuressaare Gümnaasiumis ning Narva START (venekeelne 17. novembril).

TEEMA: “Eestis peaksid erakondade valimisnimekirjad peegeldama eri ühiskonnagruppe proportsionaalselt” На русском языке: “В Эстонии избирательный список партий на выборах должен пропорционально представлять различные общественные группы.”

TEEMAMAPP aitab teemaks valmistumisel. VENEKEELNE TEEMAMAPP.

REGISTREERIMINE lõpeb Tallinna võistluse jaoks 30. oktoobril, Kuressaare võistluse jaoks 7. novembril, Narva võistluse jaoks 12. novembril.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.