Loading Events

Kuidas toetada oma lapse argumenteerimisoskuste arengut distantsõppe ajal?

23 aprill 00:00 - 23 aprill 00:00


Distantsõpe on meile kõigile uus ja huvitav. Kindlasti on ta aga keeruline ning aeganõudev. Õpetajad näevad vaeva, et täita õppekavasid ning pakkuda õpilastele erinevaid võimalusi enese arendamiseks. Paratamatult väheneb distantsõppe ajal aga suhtluspädevuste arendamine õppetöö käigus. Samas on argumenteerimine, kriitiline mõtlemine ning selge eneseväljendusoskus tänapäeva ühiskonnas edu pandiks. Seda eriti tänastel keerulistel aegadel, kui olulise eristamine ebaolulisest ning info töötlemine ja analüüsimine on hädavajalikud. Väitlusseltsi õpetajakoolitus pakub lastevanematele võimaluse lihtsate nippide omandamiseks, kuidas eriti distantsõppe ajal, kuid miks mitte ka hiljem, oma lapse argumenteerimisoskuse arengut toetada.

Kui aga Sinu mure on vastupidine – miks mu laps nii osav argumenteerija on, siis pakub seminar ka põnevat sisendit selleks, kuidas enda argumenteerimisoskust parandada ning kuidas oma kodune keskkond vaidlusest argumenteeritud aruteluni viia.

Seminari viib läbi koolitaja Siim Ruul. Siim on kogenud õpetajakoolitaja, koolitamisega on ta tegelenud alates 2012. aastast. Täna töötab Siim Pärnu Koidula Gümnaasiumis ning Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajana, kus õpetab muuhulgas ka väitlust. Siimu kohta saab lugeda lisaks siit.

NB! Kui registreerimisvorm ei avane, kasutage seda linki.

Veebiseminar on tasuta, kuid kui Sul on vähegi võimalik, siis oleme tänulikud väikese panuse eest Väitlusseltsi arengusse ning seda eriti uute väitlusvõimaluste loomiseks noortele üle Eesti. Vaata lähemalt siit.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.