Loading Events

Keskkoolide meistrivõistluste II etapp 2009

22 veebruar 00:00 - 22 veebruar 00:00

Pärnu buss väljub laupäeval, 21. veebruaril kell 8.00 Pärnu hotelli eestja 22. veebraril hakkame Viljandi Paalalinna Gümnaasiumi juurest tagasi sõitma umbes kell 15.30-15.45. Piletihind täpsustub, kuna on lootust, et Pärnu linnavalitsus kompenseerib osa sõidukuludest. Pärnu bussi puudutava info saamiseks pöörduge Heidi Taala poole numbril 509 22 31

Tartu buss väljub laupäeval, 21. veebruaril kell 8.30 Vanemuise alumisest parklast. Buss on kohal juba kell 8.00, nii et palun ärge hilinege. Veel on selgumisel, kas busse on üks või kaks, aga küll te aru saate. Piletihinnaks on 100 krooni inimese kohta edasi-tagasi.Palun võtke kaasa täpne sularaha, maksmine toimub bussis!. Ühe otsa pileteid osta ei saa. Kohtunikele on sõit tasuta!!! Tartu bussiga seoses helistage Ingale numbril 505 1223

Tallinnast tuleb rong hommikul kell 7.50 ja jõuab Viljandisse 10.16. Rongijaamast võtab teid peale Tartu buss, kes toob teid koolimajja.

Siinkohal oleks oluline, et Tartu ja Pärnu väitlejad kasutaksid sõiduks meie poolt tellitud busse. Vastasel juhul tuleb piletihind kallim või peab EVS-i juhatus saamata jäänud piletiraha katteks minema bussiparki busse pesema.

Meistrivõistluste teine etapp toimub juba teist aastat improetapina, mis tähendab, et te ei pea kodus kaasusi valmistama, vaid tulete kohale, saate teemad, veidi ettevalmistusaega ja väitlete.

Igas eelvoorus, poolfinaalis ja finaalis on erinev teema.

Ettevalmistusaega eelvoorudeks on 45 minutit, finaaliks ja poolfinaaliks 30 minutit.

Turniiril on keelatud kasutada arvutit, konsulteerida treeneriga ning teha kaasuseid mitme võistkonnaga koos. Pabermaterjalide kasutamine ei ole keelatud.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.