Loading Events

Keskkoolide Eesti meistrivõistluste III etapp

13 aprill 00:00 - 14 aprill 00:00


Lumi on sulanud, suvevaheaeg terendamas, aga väitlusind veel ei rauge, sest tulemas on veel selle hooaja viimane, III etapp!

Väitlusega tegelemine aitab sul selgelt ja struktuurselt oma mõtteid väljendada, mis on vajalik oskus nii koolitunnis kui väljaspool kooli. Osalema on oodatud nii edasijõudnud kui ka need, kel varasem väitluskogemus puudub.

Omalt poolt garanteerime hea tuju, põneva nädalavahetuse ja lõputult uusi teadmisi!

Kõik III etapi eelvoorud toimuvad improteemadel. Pärast eelvoore selgitame finaalvoorudes välja 2023/2024. õppeaasta Keskkoolide Eesti meistrid! Finaalvoorude teema on “Euroopa Liidu liikmesriigid peaksid arendama ühist kaitsevõimet riigipõhise kaitsevõime arendamise asemel”.
Teemamapi leiad siit.

Aasta finaalvoorude kõnede pikkuseks on 8 minutit!

Siit leiad vastused kõigile korduma kippuvatele küsimustele väitluse kohta.

2023/2024. aasta Keskkoolide Eesti meistrivõistluste aastakokkuvõtet näeb siit.

Pane “going” ka Facebooki üritusele, et jooksva infoga kursis olla.

//

Снег растаял, летние каникулы не за горами, но интерес к дебатам не утихает, ведь впереди ещё последний, третий этап сезона!

Дебаты помогают вам четко и структурированно выражать свои мысли, что является необходимым навыком как в школе, так и за ее пределами. К участию приглашаются как опытные дебатеры, так и те, у кого нет опыта дебатов.

Мы гарантируем хорошее настроение, увлекательные выходные и бесконечное количество новых знаний!

Все предварительные раунды III этапа будут проходить по импротемам. После предварительных раундов в финале будут определены чемпионы Эстонии среди основных школ и гимназий на 2023/2024 учебный год! Финальные туры пройдут по подготовленной теме, которая будет опубликована в ближайшее время.
Тема финальных туров: Страны-члены Европейского Союза должны развивать общую оборонную способность вместо развития национальной обороны.

Речи в финале будут длиться 8 минут!

Здесь вы найдете ответы на все часто задаваемые вопросы о дебатах.

Итоги года русского трека можно увидеть здесь.

Обязательно отметьте “going” на мероприятие в Facebook, чтобы быть в курсе последних событий.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.