Loading Events

Keskkoolide Eesti meistrivõistluste I etapp

11 detsember 00:00 - 13 detsember 00:00


TÄHTIS TEADAANNE!
Etapi esimene väitlusvoor toimub juba reede õhtul 11.12. Voorud 2-5 toimuvad laupäeval ja veerandfinaalid, poolfinaalid ja finaal pühapäeval. Kui olete otsustanud etapist osa võtta, siis kindlasti tehke ka reede õhtu endale vabaks! 🙂

Taas on aeg keskkooliväitlejate kolmeetapiliseks tuleprooviks, mis saab alguse juba 11.-13.detsember.
Osalema on oodatud nii edasijõudnud, kui ka need, kel varasem väitluskogemus puudub. Omalt poolt garanteerime hea tuju, põneva nädalavahetuse ja lõputult uusi teadmisi!

Teema: Lääneriikides peaks soodustama maal elamist.

Märgi kindlasti üritusele “going”, et jooksva infoga esimesena kursis olla. Samuti kuulutame peatselt välja ürituse ajakava ja asukoha.
Ilusat sügist ja kohtumiseni etapil!

Teemamapp nii eesti kui vene keeles. 

***

Пора нам всем вспомнить про школьный чемпионат Эстонии, ведь I этап пройдет уже 11-13 декабря.
Никогда не играли на турнирах по дебатам? Ничего страшного! Участвовать могут как начинающие, так и опытные дебатеры. Со своей стороны мы гарантируем хорошее настроение, интересные выходные и бесконечное количество новых знаний!

Тема: Западные страны должны поощрять жизнь за городом.

Отметь “Пойду“, чтобы раньше всех узнать новые подробности мероприятия. Также здесь мы поделимся расписанием и местом проведения этапа.
До встречи на этапе!


Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.