Loading Events

Keskkooli meistrivõistluste III etapp ja finaal – 2009

19 aprill 00:00 - 19 aprill 00:00
Pärnu, Eesti

INFO!!!Aitan teid natukene küsimusega seoses Pärnusse ja tagasi saamisega:

Laupäeval (18. aprillil) väljub Tallinnast rong kell 06:58, mis jõuab kohale kell 09.39. Rongiga tulijad saavad raudteejaamast koolimajja jala (samas olen avatud läbirääkimistele). Pühapäeval (19. aprillil) saab tagasi Tallinna suunas 17:10 rongiga, mis jõuab linna 19.48.

On selgunud ka täpsem info Tartust väljuva bussi kohta.

Buss väljub laupäeval Vanemuise alumisest parklast punkt kell 7.00. Bussis saab ennast soojendada juba alates 6.45-st.

Bussitädiks on seekord peakohtunik Liiri (tel 56 489 369) – tema korjab kokku piletiraha ja vaatab, et te kõik ilusasti Pärnusse saaksite.

Busspileti hinnaks on 150 krooni (selle eest saab Pärnusse ja tagasi). Nagu eelmine kord, üheotsa pileteid osta ei saa.

Kohtunikele on bussisõit tasuta. Tallinna kohtunikud, teile makstakse rongipiletid kinni.

Turniirist

III etapp on meistrivõistluste sarja viimane etapp – sellel etapil selguvad Eesti meistrid väitluses ning pannakse selgub ka teiste võistkondade lõplik järjestus.

Kokku on etapil 5 eelvooru, millest 4 vooru on ette antud teemal plaaniga Popperi formaadis ning 1 voor improteemal, mis on samuti plaaniga Popperi formaadis. Alates veerandfinaalidest väideldakse uuel teemal ja väärtuspõhises Popperi formaadis.

Pärast eelvoore toimuvad kõigi kolme etapi kokkuvõttes parimnate võistkondade vahel veerandfinaalid, poolfinaalid ja finaalid ning selgub Eesti meister 2009.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.