Loading Events

Keskkooli meistrivõistluste III etapp ja finaal 2008

6 aprill 00:00 - 6 aprill 00:00
Viljandi, Eesti

Veidi lisainfot tulevase turniiri kohta. III meistrivõistluste etapp toimub siis Viljandis, täpsemalt Paalalinna Gümnaasiumis (Paala tee 46).

Kuidas turniirile saab?

1. Tallinnast saab turniirile tulla rongiga. Laupäeva hommikul väljub rong Tallinnast kell 7.50, kohale jõuab 10.16. Kuna rong jõuab kohale üsna hilja, siis tuleb teile rongijaama vastu buss, kes toob kõik ilusti koolimajja.


2. Tartlastele on tellitud buss. Buss väljub laupäeval kell 8.00 Vanemuise alumisest parklast ning toob teid ka pühapäeval tagasi Tartusse. Sama buss transpordib tallinlased rongijaamast koolimajja.


3.Pärnakad saavad turniirile tulla Pärnu-Viljandi bussiga. Sobilik oleks buss, mis väljub Pärnust 7.45, Viljandisse kohale jõuab 9.15. Kuna teil on piisavalt aega orienteerumiseks, siis teile buss vastu ei tule:)


Tallinlastele ja pärnakatele kompenseerime vähemalt 1 otsa pileti.

Panin debate.ee-le üles ka turniiri ajakava – kel huvi, võite tutvuda.


Võistkonnad ja kohtunikud, kes ei ole ennast veel registreerinud, olge head ja tehke seda võimalikult kiiresti. Pidage meeles ka seda, et igast koolist, kust tuleb väitlejaid rohkem kui 1 võistkonna jagu, tuleb endaga kaasa võtta vähemalt 1 kohtunik.


Kogu värske info on üleval debate.ee-l, seega külastage seda aeg-ajalt.


Küsimuste korral kontakteeruge julgesti.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.