
Keskkooli meistrivõistluste II etapp ja finaal 2007
31. märts 00:00 - 31. märts 00:00
Raplamaa,
Eesti
31.märtsil – 1. aprillil toimuvate keskkooli meistrivõistluste teine etapp viib meid Rapla Vesiroosi Gümnaasiumisse. Suurematest väitluskeskustest korraldame kindlasti ka transpordivõimaluse, jälgige reklaame ja hakake juba valmistuma. Turniiri teema on mäletatavasti “Eestis tuleb alkoholireklaam keelustada” ja ootame plaaniga kaasuseid.