Loading Events

Keskkooli meistrivõistluste I etapp 2009

16 november 00:00 - 16 november 00:00
Tartu, Eesti

NB! UUS INFO TRANSPORDI KOHTA!Meistrikatele tulevad bussid Tallinnast ja Pärnust. Buss Tallinnast väljub kell 7.30 Estonia kõrvalt (Estonia ja Draamateatri vahelt) ning buss Pärnust väljub kell 7.45 Sütevaka kooli juurest. Tallinna buss teeb peatuse Mäo ristis (orienteeruvalt kell 8.45) ning Pärnu buss teeb peatuse Viljandi maavalitsuse parklas orienteeruvalt kell 9.15.

Selle aasta keskkooli meistrivõistlused on kolmeetapilised. Kolme etappi kokkuvõttes selguvad Eesti meistrid keskkooliväitluses. Kõik etapid toimuvad erinevates Eesti linnades, esimene etapp saab toimuma Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumis. Etappi sponsoreerib majandus-ja kommunikatsiooniministeerium ja seoses sellega oleme valinud väitlemiseks majandusega seonduva teema. I meistrivõistluste etapi teemaks on “Kiirlaenude keelustamine on põhjendatud”. Etapi formaadiks on väärtuspõhine Karl Popperi Formaat. Turniiril on 5 eelvooru, 4 neist peetakse kiirlaenude teemal, üks voorudest on improvoor, mille teema teatatakse kohapeal. Tegusat ettevalmistumist! Küsimuste korral võtke ühendust Kerttuga (56 98 22 08, kerttu.mager@gmail.com).

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.