Loading Events

Kesk- ja põhikoolide meistrivõistlused 2017/18, I etapp

2 detsember 00:00 - 3 detsember 00:00
Kesk- ja põhikoolide meistrivõistluste I etapp on olnud viimastel aastatel Eesti kõige suurem väitlusturniir üldse. Oleme väga tänulikud Kaitseministeeriumile, tänu kelle toetusele seekordne etapp toimub.

Taas ootame kõiki koolinoori, nii algajaid kui ka kogenuid, omandama argumenteerimisoskust meistrivõistluste kolmel etapil: 2.-3. detsembril, 10.-11. veebruaril ja 30. märtsil – 1. aprillil. Algajad on meistrivõistlustele väga oodatud, ka EMV-l kehtib põhimõte, mille kohaselt kohtunike tagasiside peab olema sõbralik, toetav ja oskuste arengule kaasa aitav.

Sündmus on kahepäevane ning osalejate ööbimine on korraldatud koolis. Kaasa tuleb võtta koolipõrandal magamiseks vajalik (magamiskott, madrats, hügieenitarbed).

Transport on korraldatud Tartust (8.00 Vanemuise alumisest parklast), Pärnust (8.00 Endla teatri esiselt platsilt), Narvast (8.00 Astri ja Narva Centrumi vaheliselt platsilt) ja Tallinnast (9.45 Nunne tänava alguses asuvast parkimiskohast Balti jaama vastas).

Turniiri teema on: Võrdõiguslikkusesse uskuv Eesti naine peaks minema vabatahtlikult ajateenistusse. Lahtiseletav teemamapp on leitav novembris toimunud presidenditurniiri (kus oli sama teema) kodulehelt siin. Keskkoolide väitlusformaadi kirjeldust näeb siin. Allpool näeb ka videot etapi teemal toimunud väitlusest presidenditurniiri finaalis (väitlust näeb videos pärast Kaljulaid-Kallas näidisväitlust, paarkümmend minutit pärast algust).

VÕISTLUST TOETAB:

<!–[if IE 9]>

<!–[if IE 9]><![endif]–>

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.