Loading Events

Kesk- ja põhikoolide Eesti meistrivõistluste I etapp 2015/2016

21 november 00:00 - 22 november 00:00
Tartu, Eesti

Kesk- ja põhikoolide Eesti meistrivõistluste 2015/2016 hooaja esimese etapi teema on: 


Riikides, kus vaktsineerimine ei ole kohustuslik, ei annaks riik sotsiaalseid hüvesid neile, kes ei vaktsineeri oma lapsi
Teemamapp on leitav siit.

Turniiri peakohtunik on Kätliin Lember.
Turniiridirektor on Ann Tarkin.

Palume nädalavahetuseks kaasa võtta vahetusjalatsid. Kuna ööbimine toimub koolipõrandal, on kindlasti tarvis kaasa võtta madrats, magamiskott jms. Samuti võta kaasa hügieenitarbed ning endale vajalikud ravimid. Kui kardad väga külma, soovitame igaks juhuks ööseks kaasa võtta ka soojemad riided.

Transpordiinfo on järgnev:

Tallinna buss väljub Balti Jaama parklast kell 7.30. Bussionu on Martin Küüsmaa.
Pärnu buss väljub Endla teatri parklast kell 7.30. Bussionu on Siim Ruul.

Bussid lahkuvad pühapäeval 15.45 ja orienteeruv kojujõudmise aeg on 18.30.

Kui Sinu transpordiplaan on muutunud võrreldes registreerimisvormis märgituga, palume sellest teatada viivitamatult aadressil kristin.parts@debate.ee.

Igal osalejal tuleb enne turniiri allkirjastada ürituse eeskirjad. Need oleme selle kirja manusega kaasa pannud. Kui oled alaealine, tuleb eeskirjad allkirjastada vanema või hooldaja poolt. Selleks on kaks varianti: eeskirjad võib printida, allkirjastada ning anda korraldajatele turniiri registreerimislauas, samuti võib eeskirjad digiallkirjastada ning saata aadressil kristin.parts@debate.ee.

Palume pöörata ka tähelepanu sellele, et kohapeal on võimalik printida vaid hädaolukordades, seega võta oma kaasus kindlasti kaasa prinditud kujul!

Kui oled üritusele registreerunud, kuid kahjuks osa võtta siiski ei saa, palume sellest samuti esimesel võimalusel teatada.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.