Loading Events

Fookus: madalad maksud vs sotsiaalne turvalisus

27 veebruar 00:00 - 27 veebruar 00:00
Tallinn, Eesti

Teine avalik väitlus sarjast, kus ühiskonnas aktuaalsetel teemadel vahetavad mõtteid vastava valdkonna asjatundjad. Sisukas vestlus atraktiivses vormis, kuhu kõik kuulajad saavad küsimuste ja repliikidega sekkuda, on suurepärane võimalus kuulata, mõtiskleda ja arutleda teemadel, mis puudutavad meid kõiki.

Peaesinejad Tõnis Palts vs. Jaak Allik.

Mõlemad peasinejad peavad 15-20 min. kõne, millele võib esitada vahemärkusi. Avakõnedele järgneb vaibakõnede stiilis arutelu (st. lühikõned 1-2 minutit, küsimused, kommentaarid), mida juhib Postimehe ajakirjanik Peeter Ernits.

Kõikidel on võimalus:
– sekkuda repliigi korras või küsimustega avakõnedesse
– teha 1-3 min. sõnavõtte hilisema diskussiooni käigus (soovitavalt olete enne oma sõnavõtu läbi mõelnud ja faktoloogiat kontrollinud)
– lihtsalt kuulata ja targemaks saada

Üritus algab kell 19:00.

Avaüritus toimus 30. jaanuaril ja oli rahvarohke ning väga edukas. Viimased aktiivsed diskuteerijad lahkusid peale kella 22:00. Eesti Väitlusseltsi kodulehekülg debate.ee kirjutas üritusest sellise artikli ja Postimees kommenteeris arutelu niiviisi.

NB! Käesoleva teema ürituse-eelseks arutamiseks on avatud foorum, kus kõik soovijad saavad oma mõtteid ja seisukohti antud küsimuses avaldada ning teistega väidelda või kompromisse ja lahendusi otsida.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.