Loading Events

Eesti Väitlusseltsi üldkoosolek & aastaauhinnad 2020

19 detsember 00:00 - 19 detsember 00:00


Möödunud on taas märkimisväärne aasta, mis on olnud täis ootamatusi ja uut reaalsust ka Väitlusseltsi jaoks. Siiski ei jää aeg seisma ning meiegi vaatame tagasi möödunud aastale ning ootame uut! 

Aegadele kohaselt toimub Väitlusseltsi üldkoosolek 2020 veebikeskkonnas Zoom! Ära aga muretse, torti sel aastal ei saa ning jõulupidu peame tähistama ehk uue aasta kesksuvel, kuid põnevust on oi, kui palju. Lisaks tagasivaatele möödunud aastale toimub üldkoosolekul ka uute nõukoguliikmete valimine! Väitlusseltsi nõukogu on liikmete esindus, mis koguneb umbes kord kuus, et arutada EVSi tegemisi ja olulisemaid küsimusi, nõukogu toetab tegevjuhti EVSi strateegia ellu viimisel. Väitlusseltsi nõukogus on 6-7 inimest ning sinna saab kandideerida, kui oled EVSi liige.

Lisaks põnevale üldkoosolekule kuulutame välja ka 2020. aasta parimad. Saa teada, kes on aasta vabatahtlik, aasta õpetaja, aasta kohtunik või aasta väitluslevitaja? Mis on aga Eesti Väitlusseltsi aasta tegu 2020 – tule anna oma hääl juba 19. detsembri õhtul. 

Üldkoosoleku päevakorra kuulutame välja peagi! 

NB! Üldkoosolekul saavad hääletada vaid Väitlusseltsi liikmed. Kuna möödunud aastal viisime läbi ka andmebaasi ja liikmete nimekirja korrastamise, kontrolli enne üldkoosolekut üle, et oled jätkuvalt Väitlusseltsi liige kirjutades aadressile info@argument.ee. Väitlusseltsi liikmeks saad astuda SIIN!

Прошел еще один значительный год, полный неожиданностей и с новой реальностью даже для Общества дебатов Эстонии. Но время не стоит на месте, и на стал момент оглянуться на прошедший год и с нетерпением ждать новый.

В этом году традиционное общее собрание Общества дебатов Эстонии пройдет Zoom! Да, без торта, но интересного будет много. Во время общего собрания также состоятся выборы в совет Общества дебатов. Каждый месяц совет обсуждает деятельность и важнейшие вопросы Общества дебатов, поддерживает руководителя EVS в реализации общей стратегии. В совете Общества дебатов 6-7 членов, и выдвинуть кандидатуру в совет может любой член EVS.

Также мы выберем лучших деятелей Общества дебатов этого года: волонтера года, учителя года, судью года и лучшего «распространителя» дебатов. За лучшее событие года ты сможешь проголосовать вечером 19 декабря!

Повестку собрания мы объявим совсем скоро!

NB! На собрании могут голосовать только члены Общества дебатов Эстонии! В прошлом году мы привели в порядок базу данных и список членов EVS, поэтому перед собранием проверь, что ты до сих пор есть в списке. Для этого напиши на info@argument.ee . Членов Общества дебатов Эстонии можно стать ЗДЕСЬ!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.