Loading Events

Eesti Väitlusseltsi õpetajakoolitus: Kuidas õpetada väitlust?

10 oktoober 00:00 - 10 oktoober 00:00


NB! Koroonapiirangute süvenemisel toimub koolitus veebipõhiselt e-kanalis Zoom.

Väitlus arendab noorte inimeste kriitilist mõtlemist, suulist ning kirjalikku eneseväljendust, enesekindlust, struktuurset kuulamist, meediakirjaoskust, infootsimise pädevust ja veel suurel hulga olulisi oskuseid. Väitlus on ühtaegu nii lõbus ajaviide, arendav kooliväline tegevus kui intrigeeriv mõttesport. Väitlus ei tähenda musta valgeks rääkimist, vaid õpetab nägema mündi mõlemat külge, end kaitsma demagoogia eest ning vestluspartnerit austama.

Väitluse valikaine juhendaja koolitus on mõeldud kõigile noortega töötavatele inimestele, kel võiks olla huvi oma koolis või noortekeskuses tegeleda väitlemise õpetamisega ainetunni, valikaine, ringi või mõnes muus vormis, andes selleks vajaliku baasi praktilistest teadmistest ning oskustest.

Toimumise aeg: 10.10.2020 kell 10:00 – 16:00
Toimumise maht: 6 akadeemilist tundi
Asukoht: SpeakSmart koolitusruum “Sõna” Telliskivi Loomelinnakus (Tallinn).
Koolituse hind: 79€

Hind sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, koolitusmaterjale, tunnistust. Hind ei sisalda lõunasööki. Koolitusruumist lühikese jalutuskäigu kaugusel on mitmeid erineva hinnaga söögikohti, nende kohta anname soovituse ka koolituspäeva alguses. 

“Kuidas õpetada väitlust?” viib läbi koolitaja Siim Ruul. Siim on kogenud õpetajakoolitaja, koolitamisega on ta tegelenud alates 2012. aastast. Täna töötab Siim Pärnu Koidula Gümnaasiumis ning Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajana, kus õpetab muuhulgas ka väitlust. Siimu kohta saab lugeda lisaks siit.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.