Loading Events

Eesti Väitlusseltsi õpetajakoolitus: Kuidas kasutada argumenti ainetunnis?

19 oktoober 00:00 - 19 oktoober 00:00


NB! Koroonapiirangute süvenemisel toimub koolitus veebipõhiselt e-kanalis Zoom. 

Värskete PISA uuringute järgi suudab vaid kolm kümnest Eesti kooliõpilasest eristada fakti ja arvamust. Informatsiooni töötlemine on aga üheks kõige olulisemaks 21. sajandi oskuseks. Väitlusmeetodi eesmärk on just kriitilise mõtlemise, struktuurse kuulamise ja argumenteeritud eneseväljenduse arendamine. Arutlemine ning argumenteerimine kuuluvad kõigi ainetundide juurde, alustades humanitaar- ja sotsiaalainetest reaal- ja loodusaineteni välja.

Koolituse eesmärk on anda õpetajale praktilisi juhtnööre väitlusmeetodi rakendamiseks oma aine raames.

Toimumise aeg: 19.10.2020 kell 10:00 – 16:00
Toimumise maht: 6 akadeemilist tundi
Asukoht: SpeakSmart koolitusruum “Sõna” Telliskivi Loomelinnakus (Tallinn).
Koolituse hind: 79€

Hind sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, koolitusmaterjale, tunnistust. Hind ei sisalda lõunasööki. Koolitusruumist lühikese jalutuskäigu kaugusel on mitmeid erineva hinnaga söögikohti, nende kohta anname soovituse ka koolituspäeva alguses.

“Kuidas kasutada argumenti ainetunnis?” viib läbi koolitaja Siim Ruul.  Siim on kogenud õpetajakoolitaja, koolitamisega on ta tegelenud alates 2012. aastast. Täna töötab Siim Pärnu Koidula Gümnaasiumis ning Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajana, kus õpetab muuhulgas ka väitlust. Siimu kohta saab lugeda lisaks siit.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.