Loading Events

Eesti Väitlusseltsi jõulupidu, aastaauhinnad & üldkoosolek

15 detsember 00:00 - 15 detsember 00:00
Jõulupeoga Telliskivis algab Eesti Väitlusseltsi 25. juubeli tähistamine, mis kestab terve 2019. aasta. Lisaks väitlussõprade-tuttavate nägemisele kuuleb lähemalt, mis meil suure sünnipäeva tähistamisega plaanis on ning arutame selle üle, kuidas sündmused saaks kõnetada nii vilistlasi kui ka õpilasi ja tudengeid.
Kell 18 algaval üldkoosolekul teeme kokkuvõtteid möödunud aastast ning vaatame pikemalt tulevikku, sest ees seisab uue EVSi arengukava koostamine. Samuti valitakse kaheks aastaks uus 6-7 liikmest koosnev EVSi nõukogu.

Jõulupidu algab pärast üldkoosolekut kell 20. Osalejate arvu arvestame siin FB-sündmuses tulijaks märkijate põhjal, selle arvu lööme lukku neljapäeval, 13. detsembril kell 12.00. Planeerime toitu teatava varuga, et julgeks tulla ka need, kes selleks ajaks end tulijaks ei märgi. Toit on EVSi poolt, jooke saab osta kohapeal sularaha eest.

Jõulupeo raames jagame välja ka Väitlusseltsi aastaauhinnad!

Osavõtutasu on vabatahtlik ning selle võib kanda enda poolt valitud suuruses Eesti Väitlusseltsi kontole EE782200221010707156. Õige välisuks Telliskivi Loomelinnakus on A3 hoone hoovipoolne uks, nagu näitab ka Google Mapsi kaardinõel: https://goo.gl/maps/yYZ4sqbsbHE2
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.