Loading Events

Eesti meistrivõistlused 2018/2019, II etapp

13 aprill 00:00 - 14 aprill 00:00

Eesti Meistrivõistluste II etapp Tallinna Tehnikaülikoolis! Popid ja noortepärased inimesed on oodatud TalTechi.

Osalema on oodatud iga tasemega väitlushuvilised ja -dinosaurused. Pole oluline kui pikk on su varasem väitlus- või kohtunikukarjäär, õpid kesk- või ülikoolis või oled juba kõik koolid ära lõpetanud.

Turniir toimub Briti Parlamentaarses väitlusformaadis. Turniiril on 5 eelvooru, kus kõnede pikkus on kuni 7 minutit ja pärast viit vooru pääsevad kahe etapi 8 parimat võistkonda üldarvestuse poolfinaalidesse ja sealt jõuavad 4 parimat tiimi ka suurde finaali, mille lõpuks selgitame välja Eesti meistri hooajal 2018/2019.

Vastavalt EMV reglemendile on igal turniiril osaleval institutsioonil on kohustus tuua turniirile vähemalt 1 kohtunik ja kui osaleb rohkem kui 1 tiim, siis n-1 kohtunikku (n = tiimide arv). Korraldusmeeskonna nõusolekul võib institutsioonide kohtunikukohustust leevendada.

Turniile ei ole organiseeritud transporti ja majutust ei pakuta, kuid vajadusel võime sind selle leidmisel aidata, selleks kirjuta TTÜ Väitlusklubile fesaris või kontakteeru mõne TTÜ VK asjapulgaga.

Osavõtutasu: 12 eurot
Kohtunikele tasuta!

______________

Дебатный сезон 2018/19 уже в полном разгаре и в середине апреля мы снова встретимся в ТalTech-e чтобы завершить борьбу за звание чемпиона Эстонии сезона 2018/2019!

Чемпионат Эстонии проходит в два этапа, первый из них уже состоялся в начале декабря в Тарту, второй пройдёт в Таллиннском техническом университете 13-14 апреля. Русскоязычный турнир однодневный и состоится 13 апреля. На турнир ожидаются как те, кто пришел в дебаты в этом году, так и более опытные спикеры, каждый из вас способен получить титул Чемпиона! Формат Британский парламентский, турнир состоит из трёх отборочных раундов и финала.

Кроме соревновательного духа, турнир – это возможность встретить старых и новых друзей, посмотреть на новый TalTech изнутри, развить свои навыки аргументации, получить советы от опытных судей и просто провести выходной в веселой и шумной кампании!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.