Loading Events

Comeniuse koolitus õpetajatele: arutlev haridus

28 oktoober 00:00 - 28 oktoober 00:00
Tallinn, Eesti

Eesti Väitlusselts kutsub õpetajaid osalema „ARUTLEVA HARIDUSE“ koolitusel.

Koolituse sisuks on arutleva metoodika kasutamine klassitunnis.

Arutlev haridus on õpiprotsess, kus rakendatakse kõne, kommunikatsiooni, arutluse ja väitluse võtteid klassiruumis, et võimalikult palju kaasata õpilasi õppimisprotsessi. Eelnevalt mainitud meetodi abil kaasatakse õpilasi aktiivselt tundi, arendades nende kriitilist mõtlemist, otsuste tegemist, suhtlemisoskusi ning samas võimaldades noortele teadmise, kuidas tulla toime tänapäeva kiiresti muutuva maailma reaalsusega. Koolitusel osalejad saavad teadmise, kuidas neid protsesse juhtida klassiruumis.

Koolitust viivad läbi Katrin Viru ja Kajar Kase, kes on Eestis Comeniuse projekti läbiviijad.

Koolituse aeg: 26.-28. oktoobrini Tallinnas hotellis Džingel, majutus on võimalik alates 25. oktoobri õhtust.

„Arutleva hariduse“ projekt toimub Euroopa Komisjoni Socratese programmi 2.1 ja Hasartmängumaksu Nõukogu rahalisel toel.

Koolituse maksumus on osaleja kohta 400.- , mis sisaldab kolmepäevase majutuse kaheses toas, toitlustamise kolm korda päevas ning õppematerjalid.

Koolitusele registreerumine toimub Eesti Väitlusseltsi kodulehel www.debate.ee, seal tuleb ürituste alt valida Comeniuse koolitus ning registreeruda.Lisainfo: Katrin Viru 5298529 või viru@debate.ee

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.