Loading Events

Argument ainetunnis – tutvustav veebiseminar

29 aprill 00:00 - 29 aprill 00:00


Viimase PISA uuringu järgi suudab vaid kolm kümnest Eesti kooliõpilasest eristada fakti ja arvamust. Informatsiooni töötlemine on aga üheks kõige olulisemaks 21. sajandi oskuseks. Väitlusmeetodi eesmärk on just kriitilise mõtlemise, struktuurse kuulamise ja argumenteeritud eneseväljenduse arendamine. Arutlemine ning argumenteerimine kuuluvad kõigi ainetundide juurde, alustades humanitaar- ja sotsiaalainetest reaal- ja loodusaineteni välja.

Eriti tänastel ärevatel aegadel on olulise eristamine ebaolulisest ning info töötlemine ja analüüsimine võtmeoskusteks. Argument ainetunnis seminar tutvustab väitlusmeetodi ning argumenteerimise põhitõdesid. Seminar on sissejuhatuseks suve lõpus ja sügisel toimuvatele Eesti Väitlusseltsi õpetajakoolitustele “Argument ainetunnis”. Samas annab seminar ka eraldiseisva ülevaate argumenteerimisel põhinevate meetodite kasutamiseks ainetunnis.

Seminari viib läbi koolitaja Siim Ruul. Siim on kogenud õpetajakoolitaja, koolitamisega on ta tegelenud alates 2012. aastast. Täna töötab Siim Pärnu Koidula Gümnaasiumis ning Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajana, kus õpetab muuhulgas ka väitlust. Siimu kohta saab lugeda lisaks siit

NB! Kui registreerimisvorm ei avane, kasutage seda linki

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.