Väitlusseltsi aastaauhinnad 2022

Väitlusseltsi aastaauhindade tänavused laureaadid on selgunud!
Aasta vabatahtlik - Kaisa Varik
Panuse eest Keskkoolide Eesti meistrivõistluste, Suveakadeemia ja Argumendi programmi läbiviimisel.

Aasta väitlusliikumine - TalTechi väitlusklubi 
Ülikooliväitluse arendamise eest nii vene kui ka inglise keeles. Suurim väitlusklubi Eestis, mis muuhulgas korraldas üle aastate suurima ülikooli väitlusürituse ning mille liikmed on saavutanud suurepäraseid tulemusi Euroopa turniiridel.

Aasta väitluslevitaja - EVSi koolitajate meeskond
2022. aasta alguses loodud koolitajate meeskond on kolme mahuka projekti raames viinud aastaga argumendi mudeli pea 2000 koolinooreni üle Eesti.

Aasta kohtunik - Martin Küüsmaa
Pikaajalise ja väsimatu panuse eest kohtunikutöö arendamisel, mis 2022. aastal väljendus neljas erinevas peakohtunikurollis ning kohtunikutööd kirjeldava peatüki loomises EVSi õppematerjalide tarbeks.

Aasta väitluskooli juht - Ivo Visak
Väitlushariduse seninägematu juurutamise eest Saaremaa Gümnaasiumis kohustusliku väitluskursuse, koolisiseste ja riigiüleste turniiride korraldamise ning õpilaste juhitud klubi kaudu.

Aasta väitlustegu - Vabariigi Presidendi väitlusturniir
President Alar Karise toetusel ja kohalolekuga osales Vabariigi Presidendi väitlusturniiril esmakordselt 100 võistkonda ning kokku rohkem kui 400 inimest.


Täname kõiki, kes on moel või teisel Väitlusseltsi töösse panustanud ja oma tegevustega EVSi missiooni edasi kannavad. Teie töö on meeletult tähtis!